Олійні Ріпак

Добриво Тітон Олійні Ріпак

Застосовується для позакореневого підживлення рослин ярого та озимого ріпаку. Збалансована формула добрива усуває дефіцит мікроелементів на всіх стадіях розвитку. Головним елементом, що впливає на збільшення врожаю ріпаку, є сірка. При сірчаному голодуванні утворюються порожні квітки та дрібне насіння або стручки можуть не утворитися зовсім. Для успішного росту і розвитку ріпаку необхідний ще ряд важливих елементів: магній, бор, марганець, молібден, мідь, цинк та кобальт.

Оптимізація магнієвого живлення рослин сприяє посиленню активності відновлювальних процесів і призводить до накопичення ефірних олій, жирів та інших сполук. Нестача цього елементу гальмує синтез азотовмісних речовин, особливо хлорофільних зерен.
Дефіцит марганцю в рослинах ріпаку призводить до мармуровості листя, тканини яких світлішають і відмирають. Дефіцит міді знижує відсоток засвоювання азоту рослинами і призводить до череззерниці. Дефіцит цинку викликає затримку розвитку рослин, у них можуть спостерігатися хлорози, плямистості на нижніх листках.
При нестачі молібдену в рослинах міститься менше білка і накопичується велика кількість нітратів.

Усі вищезгадані елементи знаходяться в добриві «Тітон Олійні Ріпак» в легкозасвоюваній формі. Добриво компенсує дефіцит більшості основних мікроелементів та сірки, а для компенсації значної нестачі бору рекомендується сумісне застосування добрива «Тітон Олійні Ріпак» з добривом «Тітон Бор».

Борне голодування буває помітним на посівах озимого ріпаку вже в осінній період перед зимівлею, що призводить до утворення пустот всередині центрального кореня, які є місцем накопичення патогенів. Бор відіграє винятково важливу роль в процесі запліднення ріпаку. Його нестача в цей період призводить до зменшення кількості запліднених квіток, опадання бутонів, зав’язі і, як наслідок, різкого зниження кількості стручків на рослині.

Добриво містить наступні елементи:

Застосування цього унікального за своїм складом добрива у фазі розетки та бутонізації дає можливість рослині ефективно використовувати макроелементи з ґрунту та оперативно збалансувати живлення рослин відповідно до їх потреби на кожному етапі розвитку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *