Першi ластiвки

Першi ластiвки

Віра й надія – завжди знаходять відгук в серцях небайдужих. Недаремно друга заповідь Ісуса Христа засвідчує: «Возлюби ближнього свого, як самого себе».

Щодня тисячі людей зіштовхуються з суворими реаліями життя. Часто-густо ми замислюємося, чим могли б допомогти своєму товаришу, сусіду або взагалі незнайомій людині. Проте, це бажання у більшості випадків залишається на рівні тієї ж  ініціативи, адже до цього всього додається купа запитань: «Як допомогти? Кому допомагати? Що буде важливішим?». Тому для того, щоб Ви змогли втілити свої доброчинні ідеї в життя, Компанія «Квадро Плюс» створила Благодійний Фонд.

Вже сьогодні, Благодійний Фонд «Паростки добра» активно працює й реалізує благодійну програму на 2017 рік «Ми з тобою благодійники».  За умовами акції, доброчинець купуючи  акційний товар у «Квадро Плюс» автоматично відраховує 3 грн, 5 грн, 10 грн з кожного літру на благодійність й особисто обирає куди саме направити кошти.

Перші три ластівки благодійності вже довершили свою місію.

В селі Юр’ївка Запорізької області учасник акції пожертвував кошти на відновлення історичної пам’яті села, а саме  на відновлення пам’ятника Федора Григоровича Нестеренка — командира 76-мм знаряддя 25-го гвардійського Вислинского стрілецького полку, Героя Радянського Союзу та двох братських могил з «Алеєю слави» героїв, котрі віддали своє життя за Батьківщину. Надзвичайно важливо закарбувати подвиг наших прадідів у віках. Пам’ятати про них і шанувати їх подвиг, та в першу чергу – піклуватися й опікати цих героїчних людей, зберігаючи їх минуле, проявляючи свою турботу і опіку вже зараз.

Як пережити втрату рідних? А особливо своїх улюблених дівчаток – донечки та онучки. Вкрай важко осилити таке горе, як морально так й матеріально. Звичайно, жодні гроші не зможуть втішити, але саме в такі моменти людина потребує підтримки та допомоги. Один з місцевих фермерів, придбавши акційний товар зазначив, що благодійність хоче спрямувати на компенсацію поховальної церемонії. Звичайно, ніщо не зможете повернути коханих та близьких, але маленька підмога – це крихітний крок назустріч подальшому життю людини.

Також «Паростки добра» вперше почав взаємодію з іншими благодійними фондами, так один з фермерів-агрономів, заповнюючи анкету розпорядився перерахувати акційні кошти до Благодійного Фонду «Наш Якимівський край». Діти – це квіти нашого життя! Найголовніший скарб нашого суспільства.

І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни. Тому третя ластівка завітала саме до молодих спортсменів. Для яких благодійний фонд придбав призові нагороди. Крім того, благодійник частину коштів спрямував на допомогу родину, потерпілої від пожежі.

Благодійність – може мати будь-який вигляд. Чи то допомога хворому, чи внесок у спадщину та майбутнє рідного краю. Головне не забувати про свою людяність та при можливості стати для когось опорою. Компанія «Квадро Плюс» та Благодійний Фонд «Паростки добра» підтримає всяке починання. Вам лише необхідно заповнити анкету та придбати акційний товар й ще одна добра справа знайде нужденного.

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

0
Комментарии: 0Публикации: 22Регистрация: 01-12-2017
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля