Дарунок Миколаївскій лікарні

Дарунок Миколаївскій лікарні

Медпрацівники — люди, яким так часто доводиться бачити в очах пацієнтів сльози розпачу і радості, чути на свою адресу слова вдячності і невдоволення, грати головну роль у житті людини, що занедужала, і відходити на останній план, коли та, нарешті, повернулася до повноцінного життя. Та як би там не було, вони — єдині, на кого ми можемо покласти надію в скрутні хвилини свого самопочуття. Єдині, хто несе відповідальність за наше, часом власноруч зруйноване, здоров’я. Тим паче ендокринологи – це ті лікарі, які допомагають людині, хворій на цукровий діабет на протязі всього життя. Допомагають їй у цій не легкій та щоденній боротьбі із хворобою.

Застосування інсуліну дозволило значно продовжити життя і підвищити її якість у діабетиків. Для того щоб препарат не втрачав своїх лікарських властивостей, важливо забезпечити правильне зберігання інсуліну. Воно необхідне як для препаратів у вигляді таблеток так і для тих, які випускаються в формі ін’єкцій. Перші практичні не схильні до впливу зовнішніх факторів, чого не можна сказати про ін’єкції. Зберігання інсуліну є більш складним питанням, до вирішення якого потрібно поставитися особливо серйозно.

Отже, аби боротьба медиків за наше здоров’я та щастя була ефективною, Торговий Дім «Квадро Плюс» та Благодійний Фонд «Паростки добра» подарували холодильник у маніпуляційний кабінет Відділення ендокринології  Миколаївської обласної клінічної лікарні, необхідний для  зберігання інсуліну та інших медикаментів, які потребують додержання спеціального температурного режиму.

Але справжній лікар не може бути щасливим сповна, якщо його радість належить тільки йому одному. Лише розділивши її з людьми, яким робить добро, служитель медицини може відчути повноту свого життєвого призначення. А із подарунками від благодійного фонду «Паростки добра» та ТД «Квадро Плюс» медикам творити добро тепер стало трохи легше.

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля