Благодійність 2017-12-14T15:32:55+03:00

«Паростки добра»

Благодійний фонд

Благодійний фонд «Паростки добра» – молода неприбуткова організація, яка знаходиться на етапі пошуку партнерів (благодійників) для допомоги людям, які потрапили в складні життєві обставини (діти, дорослі, пенсіонери, тварини, екологія, освіта, мистецтво …)

Наш колектив обрав нелегку, але дуже почесну і шляхетну справу – допомагати іншим. Найвищою винагородою для нас стала посмішка та сльози людей, для яких ми ситали гвинтиком у системі отримання щастя. Наші досягнення стали показником того настільки важливою й необхідною є робота благодійного фонду. Адже доки в Україні є хоча б одна хвора дитина, поки є самотні й старі люди, доки довкілля потребує захисту – доти благодійна діяльність буде потрібною та актуальною, адже скрута може завітати в домівку до кожного. Тому хочеться побажати всім нам терпіння, наснаги та душевних сил. Нехай кожного з нас оточують лише вірні друзі і партнери. Доки ми бачитемо вдячність на обличчі наших благоотримувачів, доти наша справа буде розвиватися. Бажаємо здоров’я близьким, прихильності долі і Божого благословення кожному нужденному.

«Ми з тобою благодійники»

Акція «Ми з тобою Благодійники» спрямована на надання благодійної допомоги людям, які її потребують.

Організаторами акції є ТОВ «ТД «Квадро Плюс», ТОВ «КВП «Квадро Плюс» та Благодійний фонд «Паростки добра». Співорганізаторами акції можуть бути інші юридичні особи. До проведення акції залучаються фізичні та юридичні особи, які здійснили купівлю акційного товару.

Учасник акції є стороною, яка визначає благоотримувача чи благоотримувачів відповідно до розміру благодійних коштів, закумульованих в результаті купівлі акційного товару. Розмір благодійних коштів визначається шляхом арифметичного підрахунку наступним способом: кількість придбаних літрів акційного товару помножити на розмір благодійних коштів, що відповідає цьому товару. Акційними товарами є Стимулятор росту рослин ТМ «Квадростим», добрива ТМ «Тітон», БПК «Тесей», Біопрепарати ТМ «Жива Земля», відмічені спеціальною акційною позначкою. З кожного літру проданого та зареєстрованого в анкеті акційного товару на рахунок Благодійного фонду «Паростки добра» буде переказано:

1 л стимулятора росту рослин ТМ «Квадростим» = 10 грн на благодійність;

1 л добрива ТМ «Тітон» та 1 л БПК «Тесей» – 5 грн;

1 л Біопрепаратів ТМ «Жива Земля» – 3 грн. на благодійність.

Благодійний фонд надаватиме допомогу тому благоотримувачу, якого визначить учасник акції. Вручення допомоги проводиться шляхом спільного візиту до благоотримувача учасника та організатора Акції.

Для того, щоб стати учасником акції «Ми з тобою благодійники» необхідно зробити 5 наступних кроків: Крок 1. Придбати продукцію ТМ Квадростим, ТМ Тітон або Біопрепарати виробництва ПП «БТУ-Центр», відзначені спеціальною акційною позначкою. Крок 2. Заповнити Анкету Учасника Акції, дотримуючись наступних рекомендації:

В пункті 1 – вказати назву Вашого підприємтва.

В пункті 2 – вказати розбірливо Ваше прізвище, ім’я та по батькові.

В пункті 3 – вказати, яку саме продукцію Ви придбали та в якій кількості (в літрах).

В пункті 4 – вказати, хто продав Вам даний товар: назва компанії або ім’я та телефон менеджера, який здійснював продаж.

В пункті 5 – вписати акційні номери з кожної каністри. Ці номери надруковані на акційній наклейці в білому полі.

В пункті 6 – вказати Ваші контакти: фактичну адресу, номер телефону та адресу електронної пошти. Ці дані будуть необхідні для подальшого зв’язку та підтвердження Вашої участі в акції.

Крок 3. Надіслати заповнену Анкету учасника акції Організатору одним із наступних шляхів:

– Укрпоштою: 55200 м. Первомайськ, вул. Грушевського, 40.

– Новою поштою: відділення №1, м. Первомайськ, ТОВ «ТД «Квадро Плюс», тел.: (050) 476 18 28.

– електронною поштою на адресу bf.sgn2016@gmail.com

– або ж заповнити онлайн-форму на сайті www.bf-sgn.com

Крок 4. Після телефонного дзвінка представника Організатора Акції надати рекомендацію щодо благоотримувача, якому Ви бажаєте надати благодійну допомогу, попередньо узгодивши цей факт з благоотримувачем. Повідомити Організатору необхідні дані:

– ПІП та адресу благоотримувача чи повну офіційну назву організації-благоотримувача, її адресу, телефон та е-mail (школи, лікарні і т.ін.);

– дати чіткий опис, на яку саме потребу необхідно спрямувати благодійні кошти.

Крок 5. Після придбання організатором благодійної допомоги – вручити її благоотримувачу спільно з організаторами благодійної акції.

Дякуємо за те, що приєднався до акції «Ми з тобою благодійники»!

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля