До Дня захисту дітей 2018-06-11T13:03:20+03:00

Дарунки до Дня захисту дітей

У перший день літа, 1 червня, у Первомайській дитячій лікарні відбулося урочисте відкриття кімнати для дітей позбавлених батьківського піклування.

Приміщення для дітей позбавлених батьківської опіки існувало в лікарні і раніше, однак виглядало зовсім інакше.

Так палата виглядала до того, як над нею попрацювали благодійники:

Ідея відремонтувати дану палату належить директору БФ “Паростки Добра” Катерині Гарус. За словами Катерини все почалося з обігрівача, а потім “закрутилося” – тепла підлога, металопластикові вікна, проводка, лампи, ліжка, комоди, фіранки, манежі, одяг, іграшки, підгузки, харчування … в загальному виконана величезна робота, результат якої продемонстрували первомайцям у День захисту дітей.

Головним спонсором проекту виступив ТД “Квадро Плюс” в особі Андрія Павловича Дегтярьова. А в ході реалізації до проекту приєдналися як підприємці, які робили гарні знижки на будматеріали, так і прості первомайці, які приносили речі, іграшки. Ідейним натхненником проекту, таким собі генератором ідей, який приваблював людей, підбирав матеріали, шукав робочих … стала директор БФ «Паростки добра» Катерина Гарус. Засновники фонду: Дегтярьова Наталія і Балинець Олена.

Левову частку витрат взяло на себе підприємство “Квадро Плюс” (Дегтярьов Андрій Павлович, Балинець Юрій Іванович і Балинець Володимир Васильович).

Присутніми благодійниками, медиками, представниками міської влади та духовенства було сказано багато теплих слів з нагоди відкриття даної кімнати. Основний же меседж сказаного – не збідніє рука, що дає, адже чим більше даєш, тим більше отримуєш.

У реалізації проекту взяли активну участь Чекрижов Олег Володимирович, Задорожна Оксана Вікторівна, Приватний вищий навчальний заклад «Університет сучасних знань» (Директор: Латій Олена Валеріївна, Пр. Герасименко Майя Пилипівна, Пр. Ковальова Юлія Вікторівна і студенти), Мурза Діана і Олексій, Юрченко Анна, Добровольський Геннадій і Наталя, Перкова Наталя і Дмитро, Литвиненко Марина, Горшкова Ольга, магазин «Сіті Строй», магазин «Будмаг», магазин «Прораб», ФОП «Антонюк», Чернецькиі Яна і Андрій, Гіріковіч Яна, Тімановска Анастасія,

Арнаут Жанна, Акуліч Ольга і Олег, Павлова Марина, Шарій Анастасія, Тарасова Анна, Богдан Світлана, Титаренко Тетяна.

Діти позбавлені батьківського піклування, як ніхто інший, потребують захисту. Добре, що в нашому місті є люди, яким небайдужа їхня доля, адже, як то кажуть, чужих дітей не буває.

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля