Про нас 2017-12-14T15:40:31+03:00

П’ять років на варті якості виробництва

ТОВ «Торговий Дім «Квадро Плюс» є сучасним інноваційним підприємством, створенним за для впровадження новітніх технологій в рослинництві, а саме з вирішення питань оптимізації живлення сільськогосподарських культур. Основним напрямком досягнення мети є проведення власних наукових досліджень, та плідна співпраця з провідними науковими установами України та за її межами. Усвідомлючи, що сьогодні українським сільгоспвиробникам доводиться оптимізувати свої витрати, керівництво «Торгового Дому «Квадро Плюс» докладає усіх зусиль, щоб запропоновані технології живлення рослин, давали максимальний ефект з мінімальними затратами на гектар. Клоектив нашої компанії, який складається з кандидатів й докторів біологічних, сільськогосподарських та хімічних наук, веде постійний пошук інноваційних рішень в регулюванні росту та підживлення рослини.

Спеціалісти «ТД «Квадро Плюс», в тісній співпраці з провідними лабораторіями та науково-дослідними інститутами України, виконують супровід та контроль наслідків внесень препаратів, досліджують їх вплив на вегетаційні процеси. Тільки після ретельної перевірки на ефективність та відповідність екологічним стандартам, препарати запускають у серійне виробництво.Такий підхід дає можливість впевнено гарантувати високі економічні показники агровиробникам.

Наш перший ювілей

5 років тому – 21 серпня 2012 року, спекотним літнім днем, було запущено до дії компанію нової формації – «Квадро Плюс».

З перших днів «Квадро Плюс» заявила про себе, як перспективна, модернізована агрокомпанія, підтвердженням цьому стала реєстрація ексклюзивного препарату – «Квадростим». Й саме в цей важливий для нас день, 21 серпня 2017 року, ми зібрали поряд друзів, партнерів та колег, за допомогою та підтримкою яких, наші прагнення та цілі стали реальністю. 5 років промайнули, але скільки всього ми змогли згадати у дружньому колі серед мальовничих пейзажів

Південного Бугу: злети, падіння, різні перипетії. Ми сформували свою, так звану «агрокоаліцію», в якій кожен займає почесне місце – «Поціновувачі «Тітону», «Шанувальники «Квадростиму», «віддані традиціям» тощо. Екстремальні пригоди, смачні страви, приємна музика стали поштовхом до зародження нових ідей та цілей, реалізація яких «не за горами».

Тепер, ми чекатимемо нової зустрічі 21 серпня 2022 року аби надихнутися позитивом, який став найбільшим подарунком на 5-річчя «Квадро Плюс».

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля