Тесей 2020-09-25T10:42:15+03:00

Біополімерний комплекс «Тесей»

Фітопротектор-ад’ювант

Завдяки поєднанню біополімера на основі полісахариду та фітоактивних речовин, препарат «ТЕСЕЙ» набуває властивостей не тільки прилипала, а й активно знімає стрес з рослин.

Фітопротектор-ад’ювант «ТЕСЕЙ» потрібно додавати при кожній обробці рослин добривами, стимуляторами росту, препаратами біологічного походження та іншими пестицидами. Норма використання препарату «ТЕСЕЙ» 1г на 1л робочого розчину.

Біополімер поліпшує замочування рослин та дозволяє збільшити площу діючої речовини препаратів з листовою поверхнею, утворює воздухопроникну плівку, яка не порушуючи нормального розвитку рослин (дихання, фотосинтез). Це дає можливість запобігти стіканню препаратів з листової поверхні та змивання росою, або дощем.
Застосування бурштинової кислоти підвищує стійкйсть рослин до впливу несприятливих факторів (спека, посуха, зайва вологість і т.д.), знижує захворюваність рослин, підвищує вміст в листках хлорофілу, що дозволяє рослині швидше відновити роботу після обробки пестицидами. Вміст бурштинової кислоти в препараті «ТЕСЕЙ» може вберегти рослини від зайвого накопичення азотистих речовин при їх надмірному вмісті в грунті.
L-альфа амінокислота має властивості антиоксиданту, що підвищує стійкість рослин до стресових ситуацій. Вона також прискорює процес фотосинтезу за рахунок збільшення кількості хлорофілу та підвищує його активність. Використання цієї амінокислоти сприяє більш швидкому розкриттю продихів.
Придбати
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля