Тітон Бор Актів 2020-09-25T10:57:30+03:00

«Тітон» Добрива

Комплексні хелатні добрива

Унікальність добрив даної групи – наявність збалансованого органо-мінерального комплексу, здатного швидко усунути дефіцит живлення рослин через листковий апарат. У складі комплексу всі елементи знаходяться у максимально доступній для рослин формі.

Щоб підвищити ефективність халатів, наряду з ОЕДФ, використані амінокислоти та вітаміни групи В. Полісахариди, в складі добрива, сприяють більш швидкому, проникненню елементів живлення у листову пластину, а пептиди та поліпептиди – до клітини, що до купи дозволяє збільшити ефективність використання добрива.

Таким чином, добрива торгової марки «Тітон» можна вважати органо-мінеральним комплексом, спроможним швидко відновлювати дефіцит поживних речовин.

«Тітон Бор Актив»

Новітнє комплексне борне добриво

Збалансованість хімічного складу живих організмів – основна умова їх нормального росту і розвитку. взаємодія хімічніх елементів має таке ж значення для фізіології рослин, як явища дефіциту і токсичності. Взаємодія між хімічними елементами може бути антагоністичною аба синергетичною, а їх незбалансовані реакції можуть служити причиною хімічних стесів у рослин.

ТОВ “ТД “Квадро Плюс” представляє унікальне борвмісне добриво “Титон Бор Актив”. унікальність цього добрива полягає в поєднанні чотирьох мікроелементів, які підсилюють дію один одного та підвищують рівень засвоєння Бору клітинами рослини. Удводольних рослин синергізм спостерігається між бором та марганцем, наявність в достатній кількості обохтелементів підвищує швидкість обміну речовин, покращує використання азотних добрив з грунту. Явище синергізму також встановлено між Co, Mo i Mn. Молібден сприяє більшомунадходженню фосфору, кальцію та магнію до рослини. Що в свою чергу підвищує ефективність протікання фотосинтитичних процесів.

Бор відіграє важливу роль в підтримці структури мембран клітин. У рослин, які відчувають нестачу бору, спостерігається швидка втрата еластичності клітиних оболонок.

Тому збалансована формула добрива “Тітон Бор Актив” не тільки дозволяє швидко зняти симптоми борного голодування, а й підвищити здатність рослин до засвоювання інших елементів живлення, зміцнити клітинні мембрани та запустити відновлюванні процеси.

Придбати
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля