Тітон Курудза Цинк 2020-09-25T11:01:14+03:00

«Тітон» Добрива

Комплексні хелатні добрива

Унікальність добрив даної групи – наявність збалансованого органо-мінерального комплексу, здатного швидко усунути дефіцит живлення рослин через листковий апарат. У складі комплексу всі елементи знаходяться у максимально доступній для рослин формі.

Щоб підвищити ефективність халатів, наряду з ОЕДФ, використані амінокислоти та вітаміни групи В. Полісахариди, в складі добрива, сприяють більш швидкому, проникненню елементів живлення у листову пластину, а пептиди та поліпептиди – до клітини, що до купи дозволяє збільшити ефективність використання добрива.

Таким чином, добрива торгової марки «Тітон» можна вважати органо-мінеральним комплексом, спроможним швидко відновлювати дефіцит поживних речовин.

«Тітон кукурудза Цинк»

У процесі вегетації для формуваня врожаю вище 60 ц з гектара рослини кукурудзи поглинають не меньше 350-400 г/га цинку. Цинк бере участь у синтезі хлорофілу, протеїнів та вітамінів, впливає на роцеси росту і розвитку (при його нестачі знижуеться вміст в рослинах гормону – ауксину). При значному дефіциті цинку – можуть взагалі не зав’язатися качани.

Першими ознаками нестачи цинку є відставання в рості, характерні біло-жовті смужки поміж жилок з обох сторін листя, а також жовте забарвлення молодого листя. Сприяють також цинковому голодуванню високий вміст фосфору у грунті, кислі, холодні та сирі грунти. Підвищені дози фосфорних добрив так само знижують вміст легкодоступного цинку в грунті.

При віявленні симптомів цинкового голодування у рослин кукурудзи, а також при внесенні підвищених доз фосфорних добрив, рекомендується додатково використовувати добриво “Титон Кукурудза” Цинк. Присутність фосфору в органічній формі і сірки в данному добриві, сприяє максимальному засвоєнню цинку. А наявність азоту дозволить послабленим рослинам відновити роботу фотосинтетичного апарату.

Придбати
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля